With offices in Berlin, Warsaw and Prague, KCR Placement is an international boutique provider of ‘fit for purpose’ resourcing solutions for a wide array of functions, including expert, managerial and senior executive ones. We specialize in finding the right talents for Pharmaceutical, Biotech, Medical Device companies and Contract Research Organizations across Europe.

We're onboarding best-in-class candidates, so give us a chance to meet you!

Current Vacancy Highlights:

Firma

KCR PLACEMENT Sp z o.o

Ogłoszenie

Tanácsadója a Páciens ügyében / Poland

Miasto/województwo

Office-based in Warsaw, Poland

Publikacja

2019-09-09

Opis Firmy

KCR Placement is a boutique provider of precisely tailored resourcing solutions. We specialize in high-speed and high-quality talent sourcing for the CRO, Biotechnology and Medical Device industries across Europe. Founded as a sister company of KCR, the KCR Placement team is supported by a specialized referral network of expert professionals and is dedicated to providing full-service recruitment services from job requisition to job offer. The company main services include Permanent Placement, Temporary Placement, Contract Placement, and Executive Placement. We also provide Labor Market Research and Reports. For more information please visit www.kcrplacement.com

A KCR Placement ügyfele jelentkezőket vár nemzetközi projektjére

Munkakör: Tanácsadás a páciensek számára

Munkahely: Office-based, Varsó, Mokotów

Meghívjuk Önt párhónapos, nemzetközi projektrünkre, amelynek fókuszában a klinikai vizsgálatok során  a betegekkel való kapcsolattartás áll, ami egy folyamatos, strukturált telefonos kapcsolatot jelent  a résztvevőkkel, valamint a kapcsolattartás eredményeinek dokumentálását az előírások szerint.

Ez egy kitűnő lehetőség  az innovatív kutatások területén belül azok számára, akik szeretnék elősegíteni az új gyógykezelési módok bevezetését és elterjedését!

A feladatai közé fog tartozni:
• a rendszeres kapcsolattartás a klinikai vizsgálatban résztvevő páciensekkel
• jó kapcsolat kiépítése a páciensekkel és e kapcsolatnak a legmagasabb szintű fenntartása, a klinikai vizsgálati eljárásban meghatározott előírások szerint.

Követelmények:
• a lengyel vagy az angol nyelv alapos ismerete valamint a következő nyelvek egyikének folyékony, társalgási szintű ismerete: ukrán, bolgár, magyar, lett, horvát vagy grúz
• elkötelezettség, megbízhatóság
• magas szintű kommunikációs készség és interperszonális kompetenciák
• könnyű kapcsolatfelvétel és tartósan jó kapcsolatok kifejlesztésének képessége
• felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• jó szóbeli kifejezőkészség

Amit kínálunk:
• kellemes hangulatot a nemzetközi csapatban, kellemes, magas színvonalú szakmai környezetben
• alkalmazást a munkaszerződés alapján a meghatározott időre, tejles vagy részmunkaidőben
• rugalmas munkaidőt
• a kompetenciákat fejlesztő és a feladatok elvégzésére felkészítő továbbképzést
• a kiválasztott jelentkezők számára a projekt befejezése után lehetőséget a munkaviszony folytatására

We’re onboarding “best in class” candidates, so give us a chance to meet you!